سلام ، به سایت شرکت ویدا صنعت سازان آکام خوش آمدید.

درباره ما

با کمک افزایش ظرفیت در تأسیسات ویدا صنعت سازان اکام در سال 2015 و فناوری پیشرفته ای که ما برای ساخت مخازن تحت فشار خود استفاده می کنیم ، این فرصت را به ما می دهیم که از زمان و مواد به طور موثر استفاده کنیم. ما در حال حاضر تنوع بیشتری در محصولات ، ظرفیت بیشتر مخازن با زمان کوتاهتر ارائه می دهیم.

ویدا صنعت سازان اکام یکی از پیشروترین شرکتهای تولیدی صنعتی متنوع در ایران است. ویدا صنعت سازان اکام که دفتر مرکزی آن در تبریز – پارک علم و فناوری  است ، امکانات تولید و انبار را در کارخانه خود واقع در شهرک رجایی  ، اداره می کند. از این رو به لحاظ استراتژیک موقعیتی برای حمایت از بازارهای بزرگ بین المللی و بازارهای داخلی ایجاد شده است.

 

 

 

 

 

 

 

ویدا صنعت سازان اکام طیف وسیعی از محصولات و سیستمهای برودتی را برای ذخیره ، حمل و توزیع گازهای مایع فنی ، N ، O ، AR ، CO2  طراحی و تولید می کند.

طیف گسترده ای از محصولات ویدا صنعت سازان اکام شامل مخازن فله سرما زا ، نیمه تریلرها و تانکرهای سفت و سخت برای LIN ، LOX ، LAR ، است. مخازن ثابت ، تانکرهای سفت و نیمه تریلر برای محصولات ، CO2 ، اواپراتورها و خطوط لوله عایق خلاء.

جدا از تولید جدید ، ویدا صنعت سازان اکام به نصب ، راه حل های نهایی سرمازدگی در صورت درخواست ، تعمیر و بازسازی تجهیزات برودتی می پردازد. تأسیسات ویدا صنعت سازان اکام می تواند آزمایش ، بازرسی و توانبخشی عروق برودتی در هر اندازه و فشار را ارائه دهد. 

ویدا صنعت سازان اکام در دهه گذشته رشد شگفت انگیزی داشته است. ویدا صنعت سازان اکام اکنون به طور پیوسته در حال افزایش به سوی آینده ای جدید اس .به لطف فناوری پیشرفته و منابع انسانی برتر ، موقعیت خود را در میان تولید کنندگان مخازن تحت فشار برتر تقویت می کند. ما معتقدیم که تنها در صورتی موفق خواهیم شد که مشتریان ما موفق باشند.

در حالی که به تدریج از طریق رقابت پذیری قوی و توسعه هماهنگ در داخل و خارج به یک شرکت بین المللی موفق تبدیل شدیم ، ما دست به ابتکاراتی زده ایم که به ویدا صنعت سازان اکام و محصولات آن ارزش افزوده می بخشد. برای بهتر شدن از دیروز ، ارزشهای تجاری را برای بهبود ویدا صنعت سازان اکام در نظر می گیریم ، اما تنها به این موارد محدود نمی شویم. می توان گفت که ما یک سازمان ارزش محور بوده ایم.